Prodej kosmetiky

CC CREAM

Od jara je potřeba začít pleť chránit před sluníčkem! Pro ty z vás, které na jaro a léto nechtějí klasický make-up a hledají něco lehčího, máme ověřeného pomocníka a to CC CREAM

Chytrý CC CREAM je kombinace hydratační péče a dlouhotrvajícího make-upu, který pracuje s vaším pigmentem a chrání s vysokým UV filtrem SPF 50. Zapouzdřené pigmenty vytvoří dokonalý odstín - na výběr je světlejší NUDE a tmavší DOREE. Pleť bude krásně sjednocená, hydratovaná a chráněná. 

CC Cream obsahuje: Rostlinný komplex, vitamín E a antioxidanty, které bojují proti volným radikálům. Hydratační komplex (glycerin, rostlinné oleje, kyselina hyaluronová a extrakt z řas), hydratuje pokožku po dobu až 24 hodin

Prověřeno mnoha spokojenými klientkami.

                       

 

LUXUSNÍ OPALOVACÍ ŘADA ZNAČKY JEAN D´ESTRÉES:

Léto se blíží a Vy nemáte žádné opalovací krémy? Nebo máte ale chtěli byste zkusit změnu? :-)

V našem kosmetickém salonu nabízíme luxusní opalovací řadu francouzské značky JEAN D´ESTRÉES.

 

V nabídce naleznete: 
* opalovací krémy SPF 25
* opalovací krémy SPF 50
* samoopalovací krémy (nedělají fleky, docílíte přirozeně bronzového vzhledu po celý rok)
* mléko po opalování

 

POPIS - OPALOVACÍ KRÉM SPF 25:
Zde nabízíme sluneční tělový SPREJ na bázi formule CLEARSUN (sluneční filtr nové generace). Jemná textura není mastná ani lepivá, okamžitě a beze stop se vstřebává do pokožky. Účinně chrání proti UVA a UVB záření. Urychluje přirozené opalování.

 

POPIS - OPALOVACÍ KRÉM SPF 50:
Vydatný minerální krém s dokonalou ochranou proti vzniku vrásek a pigmentových skvrn. Absolutní ochrana vaší pleti u moře nebo na horách.

 

POPIS - SAMOOPALOVACÍ KRÉM:
nedělá fleky, docílíte přirozeně bronzového vzhledu po celý rok. Dodává rychle a stejnoměrně zlatavý vzhled, který lze zintenzivnit každou další aplikací. Vhodné i pro naprosto bledou pleť. Pokožka bude jemná, hydratovaná a barva zářivá.

 

POPIS - KRÉM PO OPALOVÁNÍ:
Emulze zdokonaluje konečný vzhled opálení. Rychle a beze zbytků se vstřebává a pomáhá pleti v její regeneraci. Pokožka je hebká a hydratovaná. Opálení je intenzivnější, stejnoměrné a vydrží mnohem déle.

             

 

ZÁKLADNÍ PÉČE Z KOSMETIKY:

Před účinnou aplikací kteréhokoliv kosmetického přípravku je nutné pleť “připravit” – odstranit zbytky líčení a všechny ostatní nečistoty, které na pokožce ulpívají během dne i noci. Značka Jean DʼEstrées nabízí kompletní paletu výrobků, které berou v úvahu všechny vaše potřeby.

Jean d´Estrées nabízí také kolekci líčení, kde základem jsou perfektní make-upy v super prémiove kvalitě. Každá žena si vybere ten svůj...

                               

                           

 

Copyright © 2008 | Webnode