PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Přístrojová lymfodrenáž je účinná moderní metoda masáže. Je to speciální masáž založená na přerušované kompresi končetin a vytváření tlakové vlny, která tak podporuje lymfatický a žilní systém. Vhodná pro osoby, které v zaměstnání dlouho stojí či sedí.

LYMFOVEN je účinný proti celulitidě (tukových polštářků na stehnech, hýždích, bocích a bříšku), křečovým žilám a otokům nohou. Zrychlí metabolismus a tím napomáhá hubnutí. Přístrojová lymfodrenáž nejen léčí, ale je také vhodným preventivním opatřením. Pro dosažení co nejvyššího efektu, je nutné provádět lymfodrenáž opakovaně.

Metoda je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže.

                                                          

 

Přístrojová lymfodrenáž - INDIKACE: KONTRAINDIKACE:  
1) při detoxikaci organismu 1) těhotenství
2) při potížích s křečovými žilami a při žilních nedostatcích 2) vysoký krevní tlak
3) při prevenci a odstraňování celulitidy 3) srdeční vady
4) při otocích končetin 4) epilepsie
5) při nadváze 5) angina pectoris
6) při relaxaci a regeneraci organismu 6) kožní onemocnění (opar, ekzém...)
7) při bolesti svalů a páteře 7) onkologická onemocnění (rakovina)
8) při rekonvalescenci po zranění 8) zvýšená činnost štítné žlázy
9) při pocitu těžkých a unavených nohou 9) pro osoby s implantáty
  10) silná, bolestivá menstruace


SLIDE STYLER 

 

Tak jemná může být efektivní lymfatická drenáž! Masáž pomocí tlakových vln s přístrojem Slide Styler je skutečným dobrodiním pro nohy. Příjemným způsobem podporuje odvodnění a pročištění. Jednoduše dělá tělu velice dobře. 

Masáž pomocí přístroje Slide Styler znatelně rozproudí mízu a odvodní. Jestliže máte oteklé a unavené nohy, pomůže Vám svým jemným přímým tlakem od kotníků přes lýtka, kolena a stehna až k tříslům. Jestliže se Váš metabolismus zasekával, teď se dostane do správného tempa! Masážní manžety se nasazují jednoduše, je dobré, když má zákaznice při použití Slide Styler punčocháče nebo legíny.

Slide Styler se osvědčil díky svým vynikajícím účinkům při celulitidě, potížích s bolavými a oteklými nohami a mezi zákaznicemi měl vždy veliký ohlas. Konec konců masáž tlakovými vlnami je velmi příjemnou a pohodlnou metodou, která bez fyzické námahy aktivuje lymfatický systém. Slide Styler samočinně vykonává "mechanickou lymfatickou drenáž". Procedura trvá 45 minut a může být prováděna bez stálého dozoru.
 

                                                                    

A takto Slide Styler funguje:

V masážních manžetách, které připomínají skafandr, jsou zabudovány malé překrývající se vzduchové komory. Tyto se v pravidelných intervalech - řízených přístrojem - nafukují, příp. vyfukují. Jemným pneumatickým tlakem je masírována spodní část těla od chodidel směrem k trupu a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst očišťuje. Tímto způsobem se dají odstranit i otoky a edémy. Po použití Slide Styleru se cítí nohy ihned o mnoho lehčí. Jsou výborně prokrveny a pokožka na stehnech a na hýždích je znatelně pevnější. Slide Styler je investice, která se v každém případě vyplatí.

Jaké jsou účinky ošetření?

1) odstranění celulitidy

2) detoxikace

3) terapie a prevence chronických phlebitických otoků, křečových žil, postrombotického syndromu, hlubokých trombóz, diabetických nohou, bércových vředů

4) problémy se zažíváním (zácpa) - reguluje správnou činnost tenkého a tlustého střeva

5) cévní gymnastika atd.

 

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

Slide Styler je základním přístrojem pro zprůchodnění lymfatického systému a pročištění organismu. Je tedy na řadě v první fázi celé série. V průměru doporučujeme 10-20x návštěv za 1-2 měsíce a poté ve fázi prevenční cca 1-2x měsíčně.

Ideální doba ošetření je 45 min.

Konzultace ZDARMA.

Bližší informace a objednání na tel.čísle: 723 736 940

Copyright © 2008 | Webnode