SPA FITNESS

1. Zeštíhlující regenerační nápoj:

Tento ovocný drink funguje jako opravdový nutriční poradce a pomáhá vám celkově pečovat o vaše tělo. Umožňuje vám spalovat kalorie, odvodňovat, čistit a remineralizovat organismus. Podáváme ho po ošetření přístrojové lymfodrenáže, (vhodný i na domácí použití.)

Obsahuje: zelený čaj, Papáju, Guaranu, ananas, výtažky z rostlin - mochna, jasan, pampeliška, bříza, luční traviny a řasu Ulvaline. Dále je bohatý na vitamíny, minerály, bílkoviny.

1) Spaluje kalorie

2) Odvodňuje a detoxikuje organismus 

3) Remineralizuje vaše tělo

Použití: doplněk stravy pro zeštíhlení či regeneraci organismu = Intenzivní kúra po dobu 25 dní na začátku každého ročního období nebo po oslabení organismu (např. užívání antibiotik). 

                                                   

2. Zeštíhlující péče - EXPRESS SLIMMING:

Skvělý pomocník v boji s ochablou pokožkou. Rehydratuje a zpevňuje nejen poprsí, paže, břicho ale také nohy. Používá se do nohavic k přístrojové lymfodrenáži, (vhodný také pro domácí použití).
 
Použití: doporučená kúra po dobu 1x měsíce aplikovat na pokožku každý den a poté 1x týdně.
 
 

3. Odvodňující balzám - ANTI-WATER EXPRESS BALM:

Svěží pomocník s chladivým efektem podporující krevní mikrocirkulaci okamžitě uvolňuje a zmírňuje pocit těžkých nohou. Poskytuje vašemu tělu pocit svěžesti, lehkosti a svobody. Používá se do nohavic k přístrojové lymfodrenáži, (vhodný také pro domácí použití).
 
Použití: kdykoliv během dne. 
 
                     
 
* Více informací o cenách jednotlivých produktů naleznete v našem Wellness Centru.
 
Copyright © 2008 | Webnode